Back to Top

Strona kibiców

Klubu RKC Waalwijk

Mecz AZ Alkmaar vs Waalwijk, wynik końcowy 3-2

Na stadionie AFAS Stadion odbył się mecz pomiędzy AZ Alkmaar i Waalwijk: wynik końcowy 3-2

W emocjonującym meczu piłkarskim rozegranym w ramach Eredivisie, drużyna AZ Alkmaar podejmowała Waalwijk na własnym stadionie AFAS Stadion. Spotkanie, które odbyło się dnia 13 kwietnia 2024 roku o godzinie 16:45, zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 3-2, mimo że na przerwę schodzili z wynikiem 0-2. Czy udało im się zdobyć zwycięskie bramki w drugiej połowie? Czytaj dalej, aby poznać wszystkie szczegóły tego pasjonującego starcia!

Mecz Waalwijk - Almere City FC zakończony wynikiem 0-0

Dnia 2024-04-04 18:00 na stadionie Mandemakers Stadion odbył się mecz między Waalwijk oraz Almere City FC zakończony wynikiem 0-0

W poniedziałkowy wieczór na Mandemakers Stadion drużyny Waalwijk i Almere City FC zmierzyły się w meczu 28. kolejki Eredivisie. Mimo starań obu zespołów, ostatecznie spotkanie zakończyło się podziałem punktów po bezbramkowym remisie 0-0. Mecz odbył się 4 kwietnia 2024 roku o godzinie 18:00, a informację tę przekazujemy 4 dni po tej rywalizacji.

FC Volendam vs Waalwijk wynik 3-2

Spotkanie FC Volendam - Waalwijk zakończone wynikiem 3-2 dnia 2024-04-07 14:45

Wczoraj, 7 kwietnia 2024 roku, na boisku Kras Stadion w ramach 29. kolejki Eredivisie odbył się emocjonujący mecz pomiędzy drużynami FC Volendam i Waalwijk. Mecz zakończył się wynikiem 3-2 na korzyść FC Volendam, którzy już na przerwę schodzili z prowadzeniem 2-0. Spotkanie dostarczyło kibicom wiele emocji i niepewności do samego końca.

Mecz pomiędzy Waalwijk kontra Heerenveen 1-1

Dnia 2024-03-30 19:00 odbył się mecz między Waalwijk oraz Heerenveen: końcowy wynik 1-1

W sobotni wieczór na Mandemakers Stadion odbył się zacięty mecz pomiędzy drużynami Waalwijk i Heerenveen w ramach 27. kolejki Eredivisie. Po emocjonujących 90 minutach obie ekipy podzieliły się punktami, remisując 1-1. Pomimo starań obu stron, wynik na przerwę nie uległ zmianie i ostatecznie żadna z drużyn nie zdołała wywalczyć pełnej puli punktów. Spotkanie rozegrane zostało dnia 30 marca 2024 roku o godzinie 19:00, co oznacza, że od tego momentu minęły już 3 dni, 11 godzin, 45 minut i 15 sekund.

Excelsior - Waalwijk 1-1

Spotkanie Excelsior - Waalwijk dnia 2024-03-16 19:00: 1-1

W ostatniej kolejce Eredivisie doszło do starcia pomiędzy drużynami Excelsior i Waalwijk, które zakończyło się remisem 1-1. Mecz rozegrany został na Van Donge & De Roo Stadion, a gospodarze prowadzili 1-0 po pierwszej połowie. Spotkanie miało miejsce 16 marca 2024 roku o godzinie 19:00, co oznacza, że odbyło się dokładnie 2 dni temu.

Mecz pomiędzy Waalwijk vs Vitesse, wynik 3-1

Mecz Waalwijk kontra Vitesse, wynik 3-1

W ostatniej kolejce Eredivisie doszło do spotkania pomiędzy drużynami Waalwijk i Vitesse, które odbyło się na Mandemakers Stadion. Mecz zakończył się wynikiem 3-1 na korzyść drużyny gospodarzy. Już w pierwszej połowie Waalwijk zdołało zdobyć bramkę, co pozwoliło im kontrolować przebieg meczu do końcowego gwizdka sędziego.

GO Ahead Eagles kontra Waalwijk wynik 1-0

GO Ahead Eagles - Waalwijk, wynik meczu 1-0

W meczu 24. kolejki Eredivisie drużyna GO Ahead Eagles podejmowała Waalwijk na De Adelaarshorst. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 1-0, bramkę na wagę trzech punktów zdobył X w 79. minucie. Mecz rozegrany został 2 marca 2024 roku o godzinie 17:45, a wynik na przerwę pozostawał bezbramkowy.

Mecz pomiędzy Waalwijk kontra Fortuna Sittard zakończony wynikiem 0-1

Waalwijk - Fortuna Sittard, wynik meczu: 0-1

W ostatniej kolejce Eredivisie drużyna Waalwijk podejmowała u siebie Fortunę Sittard. Mecz, który odbył się 24 lutego o godzinie 17:45 na Mandemakers Stadion, zakończył się zwycięstwem gości 1-0. Pomimo wyrównanej pierwszej połowy, to bramka strzelona po przerwie zadecydowała o losach spotkania.

Mecz pomiędzy Feyenoord kontra Waalwijk 1-0

Mecz Feyenoord vs Waalwijk na obiekcie Stadion Feijenoord dnia 2024-02-18 15:45: 1-0

Wczorajszy mecz pomiędzy drużynami Feyenoord i Waalwijk był pełen emocji i napięcia. Choć wynik na przerwę wskazywał na remis 0-0, ostatecznie to gospodarze zdołali pokonać swoich rywali 1-0. Spotkanie odbyło się na Stadionie Feijenoord w ramach 22. kolejki Eredivisie. Mimo zaciętej walki, to bramka strzelona w drugiej połowie zadecydowała o losach tego starcia. Czy drużyna Waalwijk zdoła się podnieść po tej porażce?

Waalwijk vs NEC Nijmegen, wynik końcowy 2-0

Dnia 2024-02-09 19:00 na obiekcie Mandemakers Stadion miało miejsce spotkanie Waalwijk - NEC Nijmegen: 2-0

W miniony wtorek, 9 lutego 2024 roku, ekipa Waalwijk podejmowała u siebie drużynę NEC Nijmegen w ramach 21. kolejki Eredivisie. Spotkanie na Mandemakers Stadion zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 2:0. Obie bramki padły jeszcze przed przerwą, ustalając tym samym ostateczny wynik pojedynku.